Author: s***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: exactly what i wanted, with some cutting and styling its perfect
Color: Gold
Price: £10.48
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Red |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 145 g |
| Length | 30 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2211212067624148 |
Author: s***9
Date:
Review: exactly what i wanted, with some cutting and styling its perfect
Color: Gold
Author: l***n
Date:
Review: Lovely wig, true to colour and size. Very pleased with my purchase
Color: Red
Author: a***i
Date:
Review: amaxing super good i love it
Color: Gold
Author: g***i
Date:
Review: so gorgeous and full of hair actually !!
Color: Gold
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.